cai - Caillou Oyunları | Caillou Oyunu Oyna | caillou boyama | Kayu Oyunları| Caillou Games
kayu oyunları Caillou Oyunları Caillou Oyunu Caillou Oyunları Oyna

Üyeler

Kullanıcı adı

Parola


Üye olmadan 50 oyun oynayabilirsiniz.
Kayıt

Reklam

En İyi Oyuncular

  1. joculete (1009524 oynama)
  2. harun21 (5840 oynama)
  3. eybi (4183 oynama)
  4. EGETOGLU (2325 oynama)
  5. AYBUKEDAL (2283 oynama)
  6. SECO (2021 oynama)
  7. beril (1856 oynama)
  8. yagmur (1656 oynama)
  9. karsiyakaliemir (1449 oynama)
  10. tuanazulal (1373 oynama)
RSS

Caillou Oyunları | Caillou Oyunu Oyna | caillou boyama | Kayu Oyunları| Caillou Games > cai

Adibou Boyama
Adibou Boyama
Adibou Boyama oyununda renksiz siyah beyaz resime resim yanında bulunan renkleri uygulayarak canlı bir resim oluşturabilirsiniz.Resim üzerinde çeşitli renkleri denemeniz mümkündür.Çizgi film karak...
(Oynama: 46,888)
Antik Araba Yapboz
Antik Araba Yapboz
Antik Araba Yapboz oyunu hareketli bir özelliğe sahip yapbozdur.Oyun içerisinde parçalara bölünmüş halde olan resimleri mause kullanarak birleştirin. www.caillouoyunlari.gen.tr iyi oyunlar diler.
(Oynama: 14,871)
Araba Boyama
Araba Boyama
Boyama severler tam size göre bir oyun olan araba boyama oyununda istediginiz rekleri kullanın güzel bir boyama yapın. www.caillouoyunlari.gen.tr iyi oyunlar diler.
(Oynama: 48,471)
Araba Boyama 2
Araba Boyama 2
Boyama oyunları içersinde yeni bir oyun olan araba boyama oyununda aracınızı güzel bir görünüme kavuşturun.İsteğiniz dogrultusunda renkleri kullanın. www.caillouoyunlari.gen.tr iyi oyunlar diler.
(Oynama: 43,908)
Araba Fark Bulma
Araba Fark Bulma
Araba Fark Bulma oyununda iki resimide dikkatli inceleyip farklılıkları bulalım.Ve mause yardımı ile işaretleyelim. www.caillouoyunlari.gen.tr iyi oyunlar diler.
(Oynama: 22,747)
Araba Modifiye Oyunu
Araba Modifiye Oyunu
Caillou Araba Modifiye Oyunu: Araba oyunu severler için kardeş sitemiz araba-oyunlari.gen.tr'nin yaptırdığı modifiye oyununda arabanın rengini değiştirebilir , neon ekleyebilir,cam renklerinde oyna...
(Oynama: 65,781)
Araba Yapboz
Araba Yapboz
Yapboz Nedir? Bir resimi parçalara ayırarak bu ayrılmış parçaların birleştirilmesidir.Yapboz severlerin keyif ile oynayacağı bir araba oyunudur.Oyunda resim parçalarını birleştirin resimi tamam...
(Oynama: 76,882)
Arthur Boyama
Arthur Boyama
Çizgi film oyuncusu arthur sevimli bir görünüşe sahip bir çizgi karakterini canlandırıyor.Bu oyuncuya ait boyama oyunu oynayın.Oyun içersinde resimi renklendirin. www.caillouoyunlari.gen.tr iyi oyu...
(Oynama: 63,203)
Aşçı Kayu Boyama
Aşçı Kayu Boyama
Kayu oyunları arasında yeni bir oyun olan aşçı rolünü üstlenen caillou'ya ait bir boyama oyununda buluşalım. www.caillouoyunlari.gen.tr iyi oyunlar diler.
(Oynama: 180,885)
Avatar
Avatar
Avatar severler çizgi karakterimize ait yeni bir oyunda beraberiz.Oyun içersinde keyif dolu bir vakit geçirmek için oyunun adresi caillouoyunlari.gen.tr adresinde olalım.
(Oynama: 15,025)
Avatar 4 Element Savaşı
Avatar 4 Element Savaşı
4 element için kıran kırana büyükü bir mücadele geçiyor.Savaşın içerisinde kendini bulan avatar 4 elementi alabiliecek mi ? Oynayıp görelim. www.caillouoyunlari.gen.tr iyi oyunlar diler.
(Oynama: 24,726)
Avatar Boyama
Avatar Boyama
Boyama oyunu severler avatar boyama oyununda çizgi oyuncuya ait renksiz resimi boyayarak renklendirelim. caillouoyunlari.gen.tr iyi oyunlar diler.
(Oynama: 17,693)
Avatar Ruhlar Dünyasından Kaçış
Avatar Ruhlar Dünyasından Kaçış
Çizgi karakterimiz avatar bu kez ruhlar dünyasında kendisini buluyor.Buradan kaçış yolları aramaktadır.Keyifli oyunun adresi caillouoyunlari.gen.tr adresinde buluşalım.
(Oynama: 11,611)
Avatar Sayı Bulma
Avatar Sayı Bulma
Caillou Oyunları:Avatar Sayı Bulma oyununda sevimli avatara ait oyunda sayıları tek tek bulalım.
(Oynama: 12,818)
Avatar Son Hava Bukücü
Avatar Son Hava Bukücü
Avatar Son Hava Bukücü oyununda macera dolu bir avatar oyunu oynayabilirsiniz.Oyunun adresi caillouoyunlari.gen.tr de görüşelim.
(Oynama: 10,759)
Avatar ve Arkadaşı
Avatar ve Arkadaşı
Avatar ve Arkadaşı oyununda sevimli avatar ve arkadaşının yer aldığı oyunda yerinizi alın. caillouoyunlari.gen.tr iyi oyunlar diler.
(Oynama: 19,010)
Ayı Boyama
Ayı Boyama
Ayı Boyama oyununda sevimli ayı ve yavrularını boyayarak ayı yogi ailesinin resimini tamamlayın. www.caillouoyunlari.gen.tr iyi oyunlar diler.
(Oynama: 33,190)
Bakugan Boyama
Bakugan Boyama
Bakugan severler keyif ile oynayabilecegiz , bir boyama oyunudur.Oyunda renksiz resimi renkleri kullanarak güzel bir resim oluşturun. www.caillouoyunlari.gen.tr iyi oyunlar diler.
(Oynama: 44,442)
Bakugan Canavar Avcısı
Bakugan Canavar Avcısı
Bakugan Canavar Avcısı oyununda süper kurtarıcı bu oyunda canavarlara karşı büyük bir mücadele içerisinde oluyor. www.caillouoyunlari.gen.tr iyi oyunlar diler.
(Oynama: 29,169)
Bakugan Hafıza Kartları
Bakugan Hafıza Kartları
Bakugan hafıza kartları oyununda farklı katagorilerde kartlar açarak oyun oynayabilirsiniz.Oyun içersinde aynı resime ait iki kart açarak kartın tamamen açılmasını saglayın. www.caillouoyunlari....
(Oynama: 44,614)
Bakugan Puzzle
Bakugan Puzzle
Bakugan çizgi karakterimize ait bir yapboz ( puzzle ) oyunu olup oyun içersinde parçalanmış resim parçalarını birleştirin.Oyunu tamamlayın. www.caillouoyunlari.gen.tr iyi oyunlar diler.
(Oynama: 17,005)
Bakugan Tetris
Bakugan Tetris
Bakugan Tetris oyununda topların yan yana,üst üste ve çapraz gelmesini saglayarak blogun yıkılmasını saglayın. www.caillouoyunlari.gen.tr iyi oyunlar diler.
(Oynama: 17,052)
Balon Patlatma Gezegenler Oyunu
Balon Patlatma Gezegenler Oyunu
Balon Patlatma Gezegenler Oyun ile birlikteyiz.Keyifli bir balon patlatma oyunu oynamak için caillouoyunlari.gen.tr de görüşelim.
(Oynama: 56,147)
Balon patlatma Kar Taneleri Oyunu
Balon patlatma Kar Taneleri Oyunu
Balon patlatma Kar Taneleri Oyunu oynamak istiyorum diyenlere özel bir balon patlatma oyunu olup oyun caillouoyunlari.gen.tr farkı ile oynanır.
(Oynama: 11,746)
Balon Patlatma Oyunu
Balon Patlatma Oyunu
Balon Patlatma Oyunu oynamak mı istiyorsunuz.Keyifli bir vakit geçirebileceginiz, oyunu hemen oynayalım.caillouoyunlari.gen.tr iyi balon patma oyunu diler.
(Oynama: 40,487)
Balon Patlatma Savaş Oyunu
Balon Patlatma Savaş Oyunu
Balon Patlatma Savaş Oyunu keyifli bir oyun olup iyi bir zaman geçirelim.caillouoyunlari.gen.tr iyi balon patlatma oyunu diler.
(Oynama: 13,752)
Balon Yüzleri Patlatma
Balon Yüzleri Patlatma
Balon Yüzleri Patlatma oyununda sevimli yüzleri yan yana çapraz gibi getirerek patlatma yapın.En güzel balon patlatma oyunu caillouoyunlari.gen.tr de oynanır.
(Oynama: 67,301)
Bandocu Caillou Boyama
Bandocu Caillou Boyama
Bandocu Caillou Boyama oyununda bandoyu seven çizgi yıldıza ait resimi kendi istegimiz dogrultusunda boyama fırçamız ile boyaları kullanarak boyayın. www.caillouoyunlari.gen.tr iyi oyunlar diler.
(Oynama: 104,387)
Barbie Yapboz
Barbie Yapboz
Barbie oyunları içerisinden yeni bir yapboz oyunu bölünmüş resimleri birleştirerek barbie'nin resmini tamamlayın. www.caillouoyunlari.gen.tr iyi oyunlar diler.
(Oynama: 28,792)
Batman Boyama 1
Batman Boyama 1
Batman Boyama 1 oyununda renksiz olarak sundugumuz resimi boya renkleri ile renklendirelim. www.caillouoyunlari1.com iyi oyunlar diler.
(Oynama: 20,919)